Kontenery

Zobacz nasze kontenery

W celu wyrzucenia gruzu i innych odpadów wystarczy wynająć odpowiedni kontener:

9

KP2

o pojemności około 2 [ m]

idealnie sprawdzi się przy niewielkiej modernizacji

9

KP5

o pojemności około 5 [ m]

idealnie sprawdzi się przy niewielkich remontach

9

KP7

o pojemności około 7 [ m]

jest to najlepsze rozwiązanie przy porządkach w domu, garażu, piwnicy, ogrodzie, a także remoncie mieszkania czy domu

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY PRZEZ KLIENTÓW KONTENER NA ŚMIECI

9

KP15

o pojemności około 15 [ m3]

Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem kontenera na gruz w Warszawie po raz pierwszy. Nie masz doświadczenia w tej dziedzinie i nie jesteś w stanie samodzielnie określić jaki kontener będzie najlepszy. Nie potrafisz obliczyć ile metrów sześciennych zajmą twoje śmieci. Chcemy w tym miejscu powiedzieć, że dla nas nie jest to problemem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla siebie sposób (telefon, mail, osobista wizyta w firmie), a rozwiążemy wszelkie problemy związane z wywozem odpadów. Pracownicy biura obsługi klienta pomogą oszacować ile odpadów może powstać w danej sytuacji oraz wybiorą wilekość kontenera. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży sprawia, że znakomicie możemy sobie z tym poradzić i dobrać kontener do indywidualnych potrzeb klienta.

Różnorodność rozmiarów to nie jedyna zaleta naszych kontenerów. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu swobodnie można w nich składować i bezpiecznie przewozić wszelkie odpady. Zrobione w całości z blachy z dodatkowo wzmocnionym dnem gwarantują swobodne składowanie śmieci, o sporym ciężarze oraz pokaźnych gabarytach. Dodatkowo każdy wyposażony jest w specjalne śróby, dzięki którym możemy zamocować na nich plandekę. W ten sposób chronimy wnętrze kontenera przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to także zabezpieczenie przed wypadaniem śmieci i rozsypywaniem po posesji. W ten sposób gwarantujemy porządek. Nie ma mowy o fruwających po posesji i okolicy śmieciach. Dodatkowo, w zależności od miejsca, w którym chcemy postawić kontener mozemy zdecydować się na otwart bądź zamykany.

Z nami pozbędziesz się wszelkich odpadów. Niezależnie czy planujesz mały remont, dużą budowę czy regularnie chcesz wyrzucać odpady zielone z posesji. Wszystko to co spędza ci sen z powiek dla nas nie jest problemem. Do naszych kontenerów możesz wyrzucić wszystko to czego nie możesz zrobić w tradycyjny sposób, korzystając z miejskich śmietników. Wynajmij kontener jeśli chcesz wyrzucić:

  • gruz
  • ziemię
  • wszelkie odpady budowlane
  • złom
  • stare meble
  • przedmioty wielkogabarytowe
  • śmieci
  • odpady zielone

i inne.

Zainteresowany

Skontaktuj się z Nami